Monitoring wizyjny, kamery CCTV megapikselowe IP | Podkarpacie


sygnalizacja alarmu, kamera monitoringu

Monitoring wizyjny składa się z kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu kamer megapikselowych zainstalowanych na terenie obiektu. Obraz z kamer przekazywany jest za pomocą kabla, (skrętki komputerowej) do cyfrowego rejestratora obrazu. Rejestrator telewizji przemysłowej CCTV umożliwia bieżący podgląd obrazu na ekranie monitora LCD, podzielonego na wiele okien, podłączonego bezpośrednio do jednego z wyjść rejestratora. Dyski o pojemności wielu TB przystosowane do pracy ciągłej w systemach monitoringu, zapisują obraz z kamer w systemie ciągłym, w systemie detekcji ruchu lub według harmonogramu.

Gniazdo sieci LAN umożliwia podłączenie rejestratora do sieci komputerowej i zdalny podgląd oraz obsługę z odległego komputera, podgląd obrazu przez Internet z dowolnego miejsca za pomocą programów zainstalowanych na urządzeniach mobilnych typu smartfon, tablet.

Monitoring wizyjny to innowacyjne rozwiązania w systemach obserwacyjnych ze względu na zastosowanie megapikselowych kamer cyfrowych. Stare systemy oparte na analogowych kamerach niskiej rozdzelczości odchodzą do lamusa a firmy które zgromadziły znaczne zapasy tego sprzętu, usiłują wyprzedać towar niezorientowanym klientom. Wprawdzie nowe kamery analogowe po potężnej transformacji potrafią generować obraz w jakości Full HD (1920 x 1080) i przesyłać go stadandardowym koncentrykiem nawet na odległość 800 metrów. Wyścig trwa nadal a nowością są analogowe kamery i rejestratory o rozdzielczości 4 Mpx. Umożliwia to wymianę sprzętu na nowe analogowe urządzenia wysokiej rozdzielczości bez konieczności wymiany okablowania. Takie rozwiązanie znalazło wielu zwolenników, którzy z przyczyn ekonomicznych nie chcą przerabiać całej instalacji.

Jeżeli poszukują Państwo informacji w zakresie profesjonalnej instalacji ochrony obiektu, wystarczy zadzwonić do naszych specjalistów i zapytać o montaż alarmu, montaż monitoringu kamer, domofony, wideodomofony, napędy do bram, sieci komputerowe konfiguracja serwerów itp.

Usługi świadczymy na terenie całego Podkarpacia

a w szczególności w miejscowościach: Albigowa, Kraczkowa, Rakszawa, Żołynia, Leżajsk, Łańcut, Grodzisko Dolne, Białobrzegi, Laszczyny, Opaleniska, Grodzisko, Brzóza Królewska, Giedlarowa, Wierzawice, Nowa Sarzyna, Sieniawa, Tryńcza, Kuryłówka, Biedaczów, Chodaczów, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Markowa, Jelna, Maleniska, Brzóza Stadnicka, Sietesz, Kańczuga, Dynów.

Informacje

Na Państwo pytania dotyczące świadczonych przez nas usług, chętnie odpowiemy drogą mailową, telefonicznie lub osobiście w siedzibie naszej firmy.